До 90% користувачів соц.мереж відслідковують своїх колишніх

 

Близько 88% користувачів Facebook протягом року після розставання використовують соціальні мережі для того, щоб стежити за життям своїх колишніх, — цей сумний факт виявила випускниця Університету Західного Онтаріо Вероніка Лукач (Veronika Lukacs) під час роботи над своєю дисертацією. Дівчина роздала опитуваним анкету «Це складно: Кінець відносин та його наслідки на Facebook» і задала кілька додаткових питань.
Виявилося, 70% опитаних відвідують сторінки спільних друзів для шпигунства. Цей метод переслідування особливо властивий тим розпалися парам, в яких один з колишніх закоханих видаляє іншого з «друзів». Однак, як з’ясувалося, майже 50% не видаляють один одного з соцмереж після розставання. Деякі навіть входять в систему під іменем колишнього, знаючи його пароль. Найчастіше вони роблять це для того, щоб дізнатися про нові стосунки. До того ж, питаясяь побільше дізнатися про новий коханого свого колишнього, 75% заходять на сторінку цієї людини.
Більше половини опитаних засмучуються, побачивши публікації нових фотографій: це викликає у них ревнощі. Крім того, близько третини користувачів Facebook публікують ліричні пісні або цитати з тонким натяком для тих, з ким колись були близькі. 50% видаляють спільні фотографії зі свого профілю. 31% публікують нові знімки, щоб викликати ревнощі. А 64% навіть читають старі листування, щоб проаналізувати, чому все пішло не так.

Близько 88% користувачів Facebook протягом року після розставання використовують соціальні мережі для того, щоб стежити за життям своїх колишніх.

Цей факт виявила випускниця Університету Західного Онтаріо Вероніка Лукач (Veronika Lukacs) під час роботи над своєю дисертацією. Дівчина роздала опитуваним анкету «Це складно: Кінець відносин та його наслідки на Facebook» і задала кілька додаткових питань.

Виявилося, 70% опитаних відвідують сторінки спільних друзів для слідкування. Цей метод переслідування особливо властивий тим колишнім парам, в яких один з закоханих видаляє іншого з «друзів». Однак, як з’ясувалося, майже 50% не видаляють один одного з соцмереж після розставання.

Деякі навіть входять в систему під іменем колишнього, знаючи його пароль. Найчастіше вони роблять це для того, щоб дізнатися про нові стосунки. До того ж, намагаючись побільше дізнатися про нове кохання свого колишнього, 75% заходять на сторінку цієї людини.

Більше половини опитаних засмучуються, побачивши публікації нових фотографій: це викликає у них ревнощі. Крім того, близько третини користувачів Facebook публікують ліричні пісні або цитати з тонким натяком для тих, з ким колись були близькі.

50% видаляють спільні фотографії зі свого профілю. 31% публікують нові знімки, щоб викликати ревнощі. А 64% навіть читають старі листування, щоб проаналізувати, чому все пішло не так.

 

Джерело: http://www.redactor.in.ua/media_new/6.htm